Rambo
Rambo

Rambo: Ostatnia Krew – autor literackiego pierwowzoru wstydzi się za film

Wielu fanów zarówno samego Stallone’a, jak i kultowej serii długo czekali na tę część. Efekt jest aż nadto widoczny – produkcja została rozjechana przez niemal każdego (28% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes).

Rambo: Ostatnia Krew jest produkcją na tyle nieudaną, że David Morrell – pisarz, który stworzył postać tytułowego bohatera – zgadza się z negatywnymi recenzjami. Uważa film za bałagan i odczuwa zażenowanie faktem, iż jego nazwisko jest powiązane z rzeczonym tytułem.

Zobacz również: Rambo: Ostatnia krew, czyli jak zepsuć idealny projekt – recenzja filmu

W filmie ponownie zobaczymy oczywiście Sylvestera Stallone’a w roli głównej. Aktorowi będą towarzyszyć między innymi Paz Vega oraz Sergio Peris-Mencheta, którego można było zauważyć w serialu Rodzina Borgiów. Oprócz tego studio na pewno przygotowało obfitą liczbę statystów, których jedyną rolą będzie padnięcie ofiarą Rambo. Za reżyserię odpowie z kolei Adrian Grunberg, który debiutował filmem Dorwać Gringo z Melem Gibsonem.

Ostatnią częścią serii o słynnym weteranie był film z 2008 roku nazwany po prostu John Rambo. Premierę kontynuacji znanego hitu ustalono na 20 września tego roku.

Źródło: The Playlist / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Rambo: Ostatnia krew

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?