Ralph Demolka w Internecie
Ralph Demolka w Internecie

Ralph Demolka w Internecie – mamy nowy plakat!

Kilka dni temu Disney udostępnił zdjęcia zapowiadające sequela Ralpha Demolki, a dzisiaj pokazał też światu drugi plakat produkcji. Za to jutro ujrzymy drugi zwiastun animacji. Premiera w polskich kinach zapowiedziana jest na 11 stycznia 2019 roku.

Ralph Demolka w Internecie przedstawi nam historię Ralpha, który opuści swój salon gier wideo Litwaka w celu eksploracji Internetu. Wraz ze swoją towarzyszką Vanellopą von Schweetz musi odszukać część, która uratuje Sugar Rush. W tym celu przemierzą Internet oraz poznają wielu mieszkańców tej „krainy”. Jedną z takich postaci będzie Yesss, główny algorytm popularnej witryny BuzzzTube.

Ralph Demolka w Internecie

Fot. Walt Disney

Zobacz również: Helena Bonham Carter w Bondzie 25?!

W animacji zobaczymy również szereg disneyowskich księżniczek, takich jak m. in.: Vaina, Anna z Krainy Lodu, Merida z nowszych produkcji studia oraz Pocahontas, Jasmine z Aladyna bądź Ariel z Małej Syrenki z klasycznych animacji studia.

Reżyserią zajmie się Richard Moore (reżyserował pierwszą część przygód Ralpha, oraz nagrodzony Oscarem Zwierzogród) i Phil Johnston. Producentem jest Clark Spencer.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Walt Disney 

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?