Rafał Zawierucha w kolejnym filmie w USA. Zobacz zdjęcia z planu

Rafał Zawierucha kontynuuję karierę aktorską w Ameryce. W tym roku aktor niespodziewanie otrzymał rolę od samego Quentina Tarantino i wystąpi jako Roman Polański w Once Upon a Time in Hollywood, a od niedawna Polak znajduje się na planie kolejnego filmu w USA.

Zawierucha za pośrednictwem serwisu Instagrama ujawnił w języku polskim i angielskim, że przyjął propozycję występu w thrillerze The Soviet Sleep Experiment. Aktor wciela się tam w jedną z głównych ról.

Wspaniałego tygodnia dla wszystkich! Cieszę się bo mogę trochę tajemnicy zdradzić! Siedzę w Minneapolis – bo tutaj właśnie kręcimy nowy film – Soviet Union! 1945 – nie spać… więcej szczegółów niebawem. 

Jestem podekscytowany powrotem na plan filmowy! Tym razem jestem w Minneapolis i gram główną rolą w Soviet Sleep Study. To produkcja historyczna, która rozgrywa się w 1945 roku.

fot. instagram

The Soviet Sleep Experiment to amerykański niezależny thriller, który najwyraźniej będzie ekranizacją popularnej creepypasty, czyli zmyślonej internetowej opowiastki grozy. Opowiadała ona o eksperymentach związanych z brakiem snu, które radzieccy badacze prowadzili na ludziach. Jak wynika z ujawnionych zdjęć z planu filmowego, Rafał Zawierucha otrzymał rolę jednego z radzieckich naukowców.

Zobacz również: Z Gry o Tron do Wiedźmina? Polski aktor zgłasza chęć występu w serialu Netfliksa

Film reżyseruje Barry Anderson, a scenariusz przygotował Michael Patrick McCaffrey. W obsadzie znaleźli się również: Eva De Dominici, Chris Kattan, Paul Cram, Michael Villar i Evgeny Krutov. Zdjęcia do produkcji odbywają się w Minneapolis.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: instagram.com/rafal_zawierucha / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z youtube [Rafał Zawierucha dostał numer od Margot Robbie zapisany na ręce! [Kuba Wojewódzki]

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?