złote globy Oppenheimer
złote globy Oppenheimer

Quentin Tarantino również wsparł Barbenheimer

Okazuje się, że wśród słynnych ludzi kina zainteresowanych wydarzeniem, jakim jest Barbenheimer był również Quentin Tarantino. Twórca Pulp Fiction czy Pewnego razu… w Hollywood wybrał się na oba filmy do kina.

Użytkownik Twittera, Saul Gonzalez, opublikował tweeta ze zdjęciem, na którym widzimy, jak Quentin Tarantino. Na fotografii reżyser stoi przy kasie z biletami do kina. Jego treść brzmi następująco: W Westwood, po obejrzeniu Oppenheimera, Quentin Tarantino przechodzi na drugą stronę ulicy i kupuje bilet na Barbie.

Wpis ten zacytował oficjalny profil podcastu The Video Archives Podcast. Prowadzony on jest przez Tarantino, a także Rogera Avery’ego. Poniższy tweet potwierdza, iż obaj faktycznie udali się na te filmy do kina.

Tak, nasi chłopcy byli zeszłej nocy robiąc razem to, co kochają najbardziej, oglądać filmy.

Zobacz również: Premiery tygodnia: Wiedźmin powraca, Futurama z nowym sezonem oraz nowości kinowe!

Informacje o Barbie

Barbie powodem światowego kryzysu?! Poznaj 5 ciekawostek o nadchodzącym hicie!

Fot. Barbie

Za reżyserię obrazu odpowiada wspomniana Greta Gerwig. To obecnie jedno z najgorętszych nazwisk reżyserskich w Hollywood. Autorka zadebiutowała 4 lata temu rewelacyjnie przyjętym Lady Bird, który przyniósł jej dwie nominacje do Oscara za reżyserię, a także scenariusz. Kolejnym filmem Małe kobietki zdobyła następną na swoje konto, a sam film mógł się pochwalić jeszcze pięcioma, w tym za najlepszy film.

W filmie pt. Barbie wystąpią: Margot Robbie, Ryan Gosling, Simu Liu, Emma Mackey, Kate McKinnon, Issa Rae, Ncuti Gatwa, Alexandra Shipp, Connor Swindells, Will Ferrell, Michael Cera, Hari Nef, America Ferrera oraz Kingsley Ben-Adir, a także wielu innych.

Film trafił do kin 21 lipca 2023 roku.

Zobacz również: Quentin Tarantino obala plotki na temat Kill Bill Vol. 3


Źródło: Twitter (@SaulGonzalezCA, @VideoArchives) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?