Uma Thurman Kill Bill The Old Guard 2
Uma Thurman Kill Bill The Old Guard 2

Quentin Tarantino obala plotki na temat Kill Bill Vol. 3

Fani twórczości Quentina Tarantino liczyli na to, że historia opowiedziana w dylogii Kill Bill otrzyma swą kontynuację. Na ten temat wypowiedział się sam reżyser obu filmów.

Niejednokrotnie w Internecie można było spotkać się z wpisami fanów, którzy widzą córkę Umy Thurman Mayę Hawke jako główną bohaterkę ewentualnej kontynuacji. Okazuje się jednak, iż Quentin Tarantino nie zamierza stworzyć takowej produkcji. Wydaje się to mimo wszystko zrozumiałe, gdyż reżyser ma w planach zakończyć swoją karierę na powstającym The Movie Critic. Swoimi myślami podzielił się dla niemieckiego magazynu DeMorgen.

Nie widzę tego. Mój ostatni film dotyczy krytyka filmowego, krytyka-mężczyzny. I osadzony jest w latach 70.

Maya Hawke Stranger Things Kill Bill

kadr z serialu Stranger Things

Zobacz również: Eddie Munson powróci do Hawkins w nietypowy sposób! Zobacz historię bohatera w formie książki

The Movie Critic – co wiemy o filmie?

Mówi się, iż film przedstawi historię Pauline Kael, jednej z najwybitniejszych krytyczek w dziejach. Zmarła w 2001 roku, pozostawiając po sobie sporą kiczbę książek czy esejów. Pod koniec lat 70. Kael pracowała jako konsultantka Paramount, stanowisko, które przyjęła na polecenie aktora Warrena Beatty’ego. Czas tej pracy w Paramount wydaje się zbiegać z czasem scenariusza.

Zobacz również: Chris Hemsworth wypowiedział się o Martinie Scorsese i Quentinie Tarantino “dwóch moich bohaterów, z którymi nie będę pracować”


Źródło: DeMorgen, Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kill Bill

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?