mortal kombat 2
mortal kombat 2

Produkcja Mortal Kombat 2 dobiegła końca! Kiedy zobaczymy zwiastun?

Prace nad Mortal Kombat 2 zostały zakończone. Kontynuacja niechlubnego filmu z 2021 roku prawdopodobnie w tym roku (lub następnym) ujrzy światło dzienne. Niemniej jednak na zwiastun sobie poczekamy.

Todd Garner, producent filmu Mortal Kombat, potwierdził że zakończyła się produkcja filmu. Mimo to do premiery jeszcze długa droga i nie wiemy czy zobaczymy go pod koniec tego roku czy może dopiero w następny. Bardziej realistyczne wizje premiery mówią o 2025 roku, gdyż czeka nas jeszcze proces postprodukcji mający na celu udoskonalić film oraz dodać mu troszkę mięsa.

Kiedy zobaczymy zwiastun Mortal Kombat?

Garner, w jednym z ostatnich filmików omawiających prace nad Mortal Kombat, wypowiedział się na temat nadchodzącego filmu, a i wspomniał coś o zwiastunie. Okazuje się, że fani serii będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż prognozy co do jego premiery nie są zbyt optymistyczne.

Wiem, że zacznę otrzymywać wiele wiadomości w rodzaju: Kiedy zwiastun? Kiedy zwiastun? To trochę potrwa. Będziemy ciężko pracować, aż uda nam się to zrobić. Myślę, że zrobiliśmy coś wyjątkowego.

Więcej o filmach przeczytasz na Movies Room:

Za mały bicek Wolverine’a? Trzeba przypakować. Hugh Jackman z nowym wideo z siłowni

Diuna 2 w nowej zapowiedzi. Paul walczy z Feyd-Rauthą Harkonnenem

Jessica Chastain jako Trujący Bluszcz w The Batman 2? Tak prezentuje się na fanowskiej grafice

Jaki jest problem z Mortal Kombat?

Reboot Mortal Kombat z 2021 roku nie zapisał się zbyt dobrze w historii kina. Spotkał się on ze sporą krytyką ze strony krytyków, lecz widzowie przyjęli go całkiem optymistycznie. Na serwisie Rotten Tomatoes możemy zobaczyć, że film uzyskał zaledwie 55% od recenzentów, natomiast niedzieli pochłaniacze popcornu dali mu aż 86%. Czy słusznie jest on tak mocno krytykowany? Na całym świecie zdobył aż 83,5 mln dolarów zysku.

Co wiemy o Mortal Kombat 2?

Nadchodząca kontynuacja ma wprowadzić postać Johnny’ego Cage’a, którego nie widzieliśmy w pierwszej części. Ma się w niego wcielić gwiazda The Boys – Karl Urban. Ponad to w filmie mają pojawić się Tati Gabrielle jako Jade i Adeline Rudolph jako Kitana. Do napisania scenariusza zatrudniono głównego scenarzystę Moon Knight, Jeremy’ego Slatera, a reżyserią ponownie zajmie się Simon McQuoid.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?