Prodigy. Opętany
Prodigy. Opętany

Prodigy. Opętany – On tu jest! Nowy, przerażający fragmentu horroru z Taylor Schilling!

Wytwórnia Orion Pictures opublikowała przerażający fragment swojego nowego obrazu grozy, a mowa tutaj o filmie Prodigy. Opętany. Gwiazdą produkcji jest Taylor Schilling. W udostępnionym materiale jesteśmy świadkami gwałtownego przebudzenia Milesa, który, gdy tylko otwiera oczy, wystraszony powtarza jedno zdanie: On tu jest!

Zobacz również: Cold Pursuit – nowe spoty promujące thriller akcji z Liamem Neesonem!

Film podąża śladami Sary. Bohaterka jest mamą, której młody syn Miles zachowuje się w dziwny i niepokojący sposób. Działania chłopca wydają się wskazywać na opętanie przez nadprzyrodzony, niezbyt miły byt. W związku z tym, obawiając się o bezpieczeństwo własnej rodziny, Sara musi zmagać się ze swoim macierzyńskim instynktem, by kochać i chronić Milesa na rzecz zbadania, co – lub kto – stoi za mroczną naturą chłopca. Bohaterka postanawia szukać odpowiedzi w przeszłości, zabierając tym samym widzów na szaloną przejażdżkę, gdzie granica pomiędzy rzeczywistością a ułudą jest bardzo niewyraźna.

W obsadzie filmu znajdują się: Taylor Schilling, Jackson Robert Scott, Peter Mooney i Colm Feore. Reżyserem obrazu został Nicholas McCarthy.

Polska premiera Prodigy. Opętany została zaplanowana na 15 lutego 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Orion Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?