piryanka chopra
piryanka chopra

Priyanka Chopra Jonas dołącza do Johna Ceny i Idrisa Elby w filmie Prime Video

Heads of State to nowy projekt od Amazon, który zadebiutuje na ich platformie streamingowej Prime Video. W obsadzie znaleźli się John Cena, Idris Elba, a także Priyanka Chopra Jonas.

Nie da się ukryć, że Priyanka Chopra Jonas ostatnimi czasy próbuje swych sił na małym ekranie. Niedługo (również na Prime Video) zadebiutuje z nią serial Citadel, w którym towarzyszy jej Richard Madden. Wygląda na to, że aktorka zadowolona jest ze współpracy z firmą Amazon i nie zamierza jej szybko przerywać.

Zobacz również: Killers of the Flower Moon Martina Scorsese otrzymał czas trwania. Trochę sobie posiedzimy

fot. kadr z filmu Legion Samobójców: The Suicide Squad, Warner Bros.

Heads of State – co wiemy o filmie, w którym zagra Priyanka Chopra Jonas?

Ilya Naishuller (Nikt) wyreżyseruje film na podstawie scenariusza autorstwa Josha Appelbauma i André Nemeca, ze wstępnym szkicem Harrisona Query’ego, który odpowiada za pierwotny pomysł obrazu. Ci pracowali wcześniej nad takimi filmami, jak: Mission: Impossible – Ghost Protocol czy Wojownicze żółwie ninja.  Choć szczegóły dotyczące fabuły produkcji Naishullera są trzymane w tajemnicy, opisuje się ją jako połączenie Air Force One i Zdążyć przed północą.

Zobacz również: Zaskakujący występ słynnej raperki w najnowszym odcinku The Mandalorian


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Quantico

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?