predator prey plakat
predator prey plakat

Predator: Prey ze świeżym pomidorem! Niesamowity wynik na Rotten Tomatoes!

Raczej wiele osób nie spodziewało się tego, że film który trafi na streaming (dodatkowo, które jest prequelem Predatora) uzyska dobry wynik. Otóż, Predator: Prey ma niezwykle pozytywny feedback ze strony recenzentów.

Jutro wielka premiera nowego filmu z uniwersum Predatora. Predator: Prey zadebiutuje już 5 sierpnia na Disney+, a zagraniczni recenzenci już wypowiedzieli się na temat tejże premiery. Okazuje się, że jest niebywale… dobrze. Prequel kultowego Predatora zyskał aż 95% na serwisie Rotten Tomatoes.

prey

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Predator: Prey to najnowszy thriller akcji i najnowsza część serii Predator, której akcja rozgrywa się w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku. Jest to nieopowiedziana historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, wychowanej wśród największych łowców, którzy przemierzali Wielkie Równiny. Bohaterka, pewna, że jest tak samo zdolna jak inni młodzi myśliwi, wyrusza, by chronić swój lud, gdy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi. Uzbrojona w najbardziej prymitywną broń Naru podąża tropem swojej ofiary, która okazuje się wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał, co prowadzi do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy dwoma przeciwnikami.

Zobacz również: Sequel filmu Nikt oficjalnie powstaje!


Źródło: RottenTomatoes.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?