predator prey plakat
predator prey plakat

Prey otrzyma kontynuację? Hulu chce dalej eksplorować przeszłość Predatora

Prey przyjęło się bardzo dobrze w Polsce i za granicą. Dodatkowo hype napędza sprzedaż wersji fizycznej. Okazuje się, że Hulu chce zrobić kolejną część.

Nie ma co mówić – Prey przyjęło się bardzo dobrze. Prequel kultowego Predatora z Arnoldem Schwarzeneggerem zapewne zapisze się w historii kina akcji. Nawet jeśli nie, to doczeka się sequela.

Hulu zrobi kolejną część?

Jak donosi World of Reel, Production Weekly twierdzą, że prace nad Prey 2 trwają, gdyż film jest w fazie rozwoju. Mimo iż główna bohaterka Naru pokonała zagrożenie, to grafiki z końcu filmu sugerują, jakoby miała powstać kontynuacja hitu 20th Century Studios, gdyż pojawili się inni Predatorzy, aby pomścić poległego towarzysza.

Predator: Prey

Kadr z filmu Predator: Prey

Zobacz również: Tomb Raider powraca w nowej formie! Oto wersja anime od Netflix!

Predator: Prey to najnowszy thriller akcji i najnowsza część serii Predator, której akcja rozgrywa się w realiach ludu Komanczów na początku XVIII wieku. Jest to nieopowiedziana historia młodej kobiety, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczki, wychowanej wśród największych łowców, którzy przemierzali Wielkie Równiny. Bohaterka, pewna, że jest tak samo zdolna jak inni młodzi myśliwi, wyrusza, by chronić swój lud, gdy niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi. Uzbrojona w najbardziej prymitywną broń Naru podąża tropem swojej ofiary, która okazuje się wysoko rozwiniętym obcym drapieżnikiem wyposażonym w zaawansowany technicznie arsenał, co prowadzi do bezwzględnej i przerażającej konfrontacji pomiędzy dwoma przeciwnikami.


Źródło: sffgazette.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Dla mnie filmowy Predator skończył się w 20 wieku są jeszcze komiksy, książki, gry ale różnie bywa.
Ten sukces Prey udawany kłamliwy ja wiele rzeczy w USA Prey który ośmiesza Indian oraz rasę Yautja do tego w Alien Covenant ośmieszyli rasę Mala’kaks / Engineers i jeszcze próbują to ciągnąć. Alien Romulus to pewnie tęż będzie porażka. O Hollywood, Disney, Hulu już wiadomo ale rozkazy elit że trzeba to ciągnąć i perfumować zgniłego trupa.
Na razie komiks Predator vs Wolverine daję radę lepszy niż Prey. Komiks Predator 1718 to jest prequel Predatora 1, 2 jest pistolet który dostał Mike Harrigan.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?