the marvels
the marvels

Premiera The Marvels może się opóźnić?

Okazuje się, że nawet tegoroczne premiery nie są pewne z racji strajku WGA i SAG-AFTRA. Disney rozważa przesunięcie The Marvels.

Ponieważ nie widać końca strajku SAG-AFTRA, mówi się, że Disney i Marvel Studios zastanawiają się teraz nad możliwym opóźnieniem daty premiery The Marvels. Nowa zapowiedź filmu rozgrzała oczekiwania fanów do czerwoności, lecz będą oni musieli jednak troszkę poczekać.

Możliwe opóźnienia

Prawdopodobnie strajki scenarzystów i aktorów doprowadzą do opóźnienia nowego filmu Marvel Studios. To byłoby kolejne przesunięcie premiery, gdyż takowa miała mieć miejsce 28 lipca. Bloomberg informuje, że Disney rozważa wycofanie wielu swoich tytułów z 2023 roku w odpowiedzi na strajki, w tym The Marvels. Z racji strajku, aktorzy nie mogą uczestniczyć w premierach, zdjęciach, promocjach czy też nie mogą udzielać wywiadów. Przez to Disney niemiałby odpowiedniej promocji.

the marvel kapitan marvel

fot. Entertainment Weekly

Zobacz również: Łóżkowa scena z Oppenheimer ocenzurowana w niektórych krajach

The Marvels widzowie ponownie laureatkę Oscara Brie Larson w roli tytułowej bohaterki. Aktorkę wcielającą się w rzeczoną postać można było również oglądać w kinowym przeboju Avengers: Koniec gry. Kontynuację filmu Kapitan Marvel nakręci Nia DaCosta.

U boku Brie Larson w produkcji The Marvels wystąpią także Teyonah Parris oraz Iman Vellani. Pierwsza z pań wcieli się w Monicę Rambeau, druga z kolei zagra Kamalę Khan. Filmową antagonistkę zagra Zawe Ashton, żona Tom Hiddlestona – odtwórcy roli Lokiego w MCU. W filmie wystąpi również Samuel L. Jackson jako Nick Fury oraz Park Seo-joon, który prawdopodobnie wcieli się w Noh-Varr. Możemy również liczyć na powrót kosmicznego kociaka, Goose’a.

Premiera filmu na chwile obecną zaplanowana jest na 10 listopada.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?