america chavez scarlet witch doktor strange multiwersum plakat
america chavez scarlet witch doktor strange multiwersum plakat

Potężna Scarlet Witch na wczesnych wersjach plakatu do Doktora Strange’a

Doktor Strange w multiwersum obłędu zadebiutował już ponad rok temu, a główne skrzypce grała tam… Scarlet Witch. Wyciekły nowe plakaty, które pierwotnie miały być oficjalnymi.

Mimo iż od premiery drugiej części Doktora Strange’a minęło już sporo czasu, to fani wciąż doszukują się coraz to nowszych ciekawostek. Teraz wyciekły oficjalne, wczesne wersje plakatów do wspomnianego filmu, na których widzimy tytułowego bohatera oraz jego przeciwniczkę – Scarlet Witch.

Dominująca Wanda i waleczny Strange

Na X (oryginalnie Twitter) jeden z dociekliwych fanów Wandy dokopał się do wczesnych, a zarazem oficjalnych, wersji plakatu Doktor Strange w multiwersum obłędu. Mamy na nim niepokojąco mroczną, wręcz dominującą Scarlet Witch, a także Stephena Strange’a, który nie boi stawić się jej czoła. Dodatkowo pojawił się pełny plakat, który również wyglądał inaczej.

doktor strange scarlet witch

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Karan Soni martwi się o trzecią część Spider-Verse

Opis ostatniego filmu ze Strangem:

Doktor Strange w multiwersum obłędu to superprodukcja Marvel Studios będąca częścią tzw. IV Fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Gwiazdami filmu Sama Raimiego są Benedict Cumberbatch w tytułowej roli, Elizabeth Olsen jako Wanda Maximoff/Scarlet Witch, Rachel McAdams powracająca jako dr Christine Palmer i Xochitl Gomez jako America Chavez.


Źródło: thedirect.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?