Porady na zdrady 2 w kinach już w grudniu! Oto nowi bohaterowie kontynuacji
Porady na zdrady 2 w kinach już w grudniu! Oto nowi bohaterowie kontynuacji

Porady na zdrady 2 z oficjalnym zwiastunem!

Zobacz zwiastun kontynuacji hitu Porady na zdrady. Nowe powody, nowe dowody! Druga część w kinach od 4 sierpnia!

Sześć lat i pandemię wcześniej, Polacy pokochali Porady na zdrady, a film w kinach obejrzało 748 573 widzów. Dziś mamy rewelacyjną wiadomość dla fanów tej kultowej komedii. Nadszedł czas na nowe powody i nowe dowody! A my zamierzamy wam je pokazać właśnie teraz.

Oficjalny zwiastun

Zobaczcie zwiastun Porad na zdrady 2 i, zaraz potem, sięgnijcie po pierwszą część hitowej komedii, którą znajdziecie na platformach VOD.

Zobacz również: Semper Fidelis. Adam Driver w filmie 65 już na platformach VOD

Jak wytrzymać z tą drugą… płcią!? Czas na komedię o mężczyznach, którzy nie wiedzą jak być facetami i kobietach, które ledwo z nimi wytrzymują. Oto druga część przeboju, który zobaczyło w kinach ponad 700 000 widzów!

Film wyreżyserowała Sara Bustamante-Drozdek pod opieką artystyczną Ryszarda Zatorskiego – twórcy uwielbianych przez miliony Polaków hitów: Porady na zdradyPech to nie grzechTylko mnie kochajDlaczego nie!Nigdy w życiu! oraz Dzień dobry, kocham cię! Producentami są eksperci od śmiechów i wzruszeń, którzy na swoim koncie mają m.in. przeboje: To nie tak jak myślisz kotku oraz Śniadanie do łóżka. Obok niezastąpionego Tomasza Karolaka, widzowie zobaczą na wielkim ekranie obsadę marzeń, w tym: Antoniego Królikowskiego, Barbarę Kurdej-Szatan, Julię Kamińską, Piotra Gąsowskiego, Karolinę Chapko, Annę Samusionek i Renatę Dancewicz.

Poradnia dla kobiet ze złamanymi sercami działa na pełnych obrotach. W miejsce Maćka, który wspólnie ze swoją ukochaną Kaliną udają się na drugi koniec świata, stanowisko specjalisty od problemów w związkach przejmuje jego brat Franek (Antoni Królikowski). Nie podoba się to jego dziewczynie Asi (Karolina Chapko), która nie może znieść widoku pożądliwych damskich spojrzeń skierowanych na faceta jej życia. W imię ratowania miłości Franek postanawia zmienić swoje zainteresowania zawodowe. Z pomocą przychodzi mu Tymek (Tomasz Karolak), który z wielkim sukcesem prowadzi grupę wsparcia „Mściwój” dla zagubionych w życiu facetów. Za jego sprawą Franek wplącze się w aferę, która wywoła u jego ukochanej jeszcze większą zazdrość niż do tej pory. Sfrustrowani swoimi partnerkami mężczyźni i rozżalone na swoich partnerów kobiety staną naprzeciw siebie, a finał tej historii zaskoczy wszystkich!
Porady na zdrady 2 w kinach już w grudniu! Oto nowi bohaterowie kontynuacji

Fot. Robert Jaworski


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: Fot. Robert Jaworski

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?