Poorna Jagannathan w filmie Jona Wattsa
Poorna Jagannathan w filmie Jona Wattsa

Poorna Jagannathan w obsadzie filmu Jona Wattsa

Gwiazda serialu Jeszcze nigdy… Poorna Jagannathan dołączyła do obsady nowego filmu Jona Wattsa! Projekt będzie thrillerem, który powstaje dla Apple.

Trzeba przyznać, iż niezatytułowana jeszcze produkcja Jona Wattsa zapewni nam gwiazdorską obsadę. Poorna Jagannathan zagra bowiem u boku takich sław kina jak George Clooney czy Brad Pitt. W obsadzie filmu znaleźli się także Austin Abrams oraz Amy Ryan.

Na chwilę obecną niewiele wiemy na temat fabuły produkcji. Wiadomo tylko, że opowie ona o dwóch samotnych wilkach, których łączy to samo zadanie.

Fot: kadr z filmu Ocean’s 13

Zobacz również: Na Teutatesa, Asteriks i Obeliks zbierają plony w polskich kinach. Film oficjalnie numerem 1!

Jona Wattsa można kojarzyć przede wszystkim z wyreżyserowania trylogii Spider-Mana od Marvel Cinematic Universe. Niemniej jednak reżyser ma na swoim koncie takie produkcje jak Radiowóz czy Klaun, z czego ta pierwsza, mimo nikłego rozgłosu, przyjęła się całkiem nieźle. Jeśli zatem Wattsowi uda się utrzymać podobny poziom, być może otrzymamy solidny thriller, który będzie warty obejrzenia nie tylko dzięki obsadzie.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu Jeszcze nigdy…

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?