Planeta Singli - CANAL+ tworzy antologię filmów o internetowych randkach!
Planeta Singli - CANAL+ tworzy antologię filmów o internetowych randkach!

Planeta Singli – CANAL+ tworzy antologię filmów o internetowych randkach!

CANAL+ i Gigant Films pracują nad ośmioczęściową antologią Planety Singli. W produkcji ma wystąpić plejada polskich gwiazd.

Od premiery pierwszej części Planty Singli minęło już pięć lat. W sumie powstały aż trzy części kultowej serii. Każda z nich cieszyła się ogromną popularnością, a CANAL+ i Gigant Films zdecydowali się na antologię inspirowaną historiami internetowych randek.

Cykl PLANETA SINGLI – ANTOLOGIA to osiem komedii romantycznych skierowanych do widzów w każdym wieku. Bohaterami mają być nastolatkowie, dorośli i seniorzy. Za każdy film będzie odpowiadał inny reżyser.

Zobacz również: Wiedźmin: Stary Świat – zapowiedź gry planszowej od Go On Board i CD Projekt RED

Producent Planety Singli, czyli Radosław Drabik, mówi:

Ogromy kinowy sukces Planety Singli w 2016 roku zaowocował dwoma kontynuacjami, które także stały się filmowymi hitami. Miliony Polaków pokochały nasz „planetowy” świat. Już podczas powstawania scenariusza pierwszego filmu, kolekcjonowaliśmy pomysły i historie ludzi, którzy spotkali się dzięki randkowej aplikacji i teraz podzielimy się nimi z widzami. Moim zdaniem to będzie prawdziwa uczta dla nie tylko dla fanów serii, ale też dla całkiem nowych odbiorców, których przyciągnie różnorodność opowieści, odmienny ton każdej z nich.

Premiera antologii zaplanowana jest na koniec 2021 roku. Będzie można ją oglądać na canalplus.com oraz na CANAL+ PREMIUM przez satelitę i sieci kablowe.


Źródło: media.pl.canalplus.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Planeta Singli 3

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?