pierwszy gol taika waititi michael fassbender
pierwszy gol taika waititi michael fassbender

Pierwszy gol z pierwszym zwiastunem! Taika Waititi z filmem na podstawie prawdziwych wydarzeń

Pierwszy gol to najnowszy film Taiki Waititiego, który opowie historię niejakiego Thomasa Rongena. Główną rolę gra Michael Fassbender.

Taika Waititi stworzył nowy film, który nazywa się Pierwszy gol. Opowie on historię, która wydarzyła się naprawdę. Mowa tu o największej przegranej w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 roku. Owa drużyna przegrała wówczas 31:0, a pomóc jej ma jedynie Thomas Rongen, w którego wcieli się znany z serii X-Men czy filmu Steve Jobs – Micheal Fassbender.

Pierwsza zapowiedź

Już 17 listopada do kin trafi Pierwszy gol. Na chwilę obecną jednak możemy zadowolić się zwiastunem, który stworzony jest w charakterystyczny sposób dla reżysera.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki vol. 3 najlepszym filmem od czasów Końca gry? Pojawiły się pierwsze opinie!

Pierwszy gol, komedia w reżyserii nagrodzonego Oscarem® Taiki Waititi (Jojo Rabbit, Thor: Ragnarok), opowiada historię reprezentacji Samoa Amerykańskiego w piłce nożnej. Najgorsza drużyna świata, która zasłynęła spektakularną klęską, przygrywając 31:0 w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2001 roku, zatrudnia trenera ostatniej szansy, Thomasa Rongena (Michael Fassbender), mając nadzieję, że ten odwróci jej los.

pierwszy gol taika waititi michael fassbender

fot. materiały prasowe


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?