WeCrashed
WeCrashed

Pierwotnie to Anne Hathaway miała zostać tytułową Barbie! Co myśli o sukcesie filmu?

Anne Hathaway miała zostać filmową Barbie od Sony. Co myśli o aktualnej wersji filmu po tym, jak projekt został anulowany?

Przed premierą filmu Barbie,  który stał się popkulturowym fenomenem i zarobił łącznie 1,442 miliarda dolarów w box office, Sony pracowało nad swoim własnym projektem z kultową lalką w roli głównej. Produkcja miała zadebiutować w maju 2020 roku. Reżyserem została Alethea Jones, a w obsadzie znalazła się Anne Hathaway. Ostatecznie jednak zrezygnowano z tego pomysłu, co pozwoliło Warner Bros stworzyć coś własnego. Czy to był dobry wybór?

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również  Posłuchaj soundtracku do filmu Różyczka 2, który stworzył Bartosz Chajdecki

Anne Hathaway w podcaście Happy Sad Confused powiedziała, co myśli o Barbie Grety Gerwig:

To, co jest najbardziej ekscytujące w tym, co zrobili Margot, Greta, Ryan, America i cały ten fenomenalny zespół, to fakt, że trafili w dziesiątkę. Ten celny strzał spowodował, że cały świat wzniósł się na wyżyny ekstazy. Teraz wyobraźcie sobie tyle energii, tyle oczekiwania, tyle emocji. Uważam to za szczęśliwą rzecz, że film Sony nie powstał.

Aktorka pochwaliła także występ Margot Robbie, która zagrała tytułową Barbie. Stwierdziła, że jest wspaniała, a to, co robi jako osoba kreatywna i producentka, jest ekscytujące i inspirujące. Poza tym dodała:

Jako widzka, chodząca do kina, a także jako kobieta w Hollywood, odkąd byłam dzieckiem, byłam zachwycona tym, jak to się rozwinęło. Jeśli wierzyłabym, że wersja, w której miałam zagrać, byłaby w stanie to zrobić, to może czułabym się inaczej, ale naprawdę sądzę, że ich film był najlepszą możliwą wersją. Dlatego tak łatwo mi cieszyć się i ekscytować ich szczęściem. Jestem także osobą, która uwielbia oglądać, jak kobiety odnoszą sukces. Taka już jestem, kocham to. A poza tym, zrobili to dobrze, tak niezaprzeczalnie dobrze. Myślę, że wyjdzie to wszystkim na dobre.

 


Źródło: The Hollywood Reporter / ilustracja wprowadzenia:  materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?