Tarantino joker
Tarantino joker

Pewnego razu… w Hollywood pojawi się na HBO GO! Podano datę premiery

W obecnym okresie platformy streamingowe zbroją się jak mogą, by zapełnić lukę, jaka pozostałą po tymczasowo pozamykanych kinach. Na HBO pojawi się niedługo kolejna bardzo ciekawa pozycja.

Pewnego razu… w Hollywood pojawi się wśród propozycji do obejrzenia na HBO GO już za kilka dni, bo 1 kwietnia. Ci zatem, którzy nie zdążyli obejrzeć najnowszego działa kultowego reżysera, mają okazję nadrobić to w domowym zaciszu.

Pewnego razu

Kadr z filmu Pewnego razu… w Hollywood / fot. materiały prasowe

Zobacz również: Złote Globy teraz będą mogły wygrać filmy bez premiery w kinach!

Pewnego razu… w Hollywood zadebiutowało w kinach w Polsce 16 sierpnia ubiegłego roku. Dziewiąty film Tarantino okazał się najlepiej zarabiającym dziełem tego reżysera w Polsce. W obsadzie oprócz Damona Herrimana występują Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i Al Pacino.

Źródło: HBO GO / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Marzenna pisze:

W końcu coś nowego pojawi się na platformie HBO GO – Osobiście bardzo wyczekiwałam na film Pewnego razu w Hollywood, ze względu na obsadę aktorską, która wygląda fenomenalnie! Zresztą widać jak duży sukces osiągnął tytuł po licznych nagrodach.

Alicja pisze:

Świetny film! Bardzo podoba mi się rola DiCaprio 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?