Nie otwieraj oczu: Barcelona
Nie otwieraj oczu: Barcelona

Pełny zwiastun spin-offu hitu Netflixa pt. Nie otwieraj oczu: Barcelona!

Pełny zwiastun horroru Nie otwieraj oczu: Barcelona a w nim pełno emocji, akcji i kolejnych przygód. Przekonajcie się sami!

Nie otwieraj oczu: Barcelona to spin-off znanego horroru z Sandrą Bullock, który w 2018 roku stał się wielkim hitem na platformie Netflix. W oficjalnym opisie filmu możemy przeczytać, że po tym, jak tajemnicza siła zdziesiątkowała ludzkość, Sebastian walczy o przeżycie, przemierzając opustoszałe ulice Barcelony. Jednak gdy zawiązuje niełatwy sojusz z innymi ocalałymi i próbuje opuścić miasto, nieoczekiwanie pojawia się jeszcze bardziej złowieszcze zagrożenie.

Dostaliśmy pełny zwiastun filmu Nie otwieraj oczu: Barcelona, który rozszerza to uniwersum. W produkcji występują Mario Casas, Georgina Campbell, Diego Calva Hernández, Alejandra Howard, Naila Schuberth, Patrick Criado, Celia Freijeiro, Lola Dueñas, Gonzalo de Castro, Michelle Jenner i Leonardo Sbaraglia.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Nie otwieraj oczu: Barcelona

Nie otwieraj oczu: Barcelona

Nie otwieraj oczu: Barcelona – zwiastun

Nie otwieraj oczu: Barcelona – premiera 14 lipca 2023 roku.

Zobacz również:  Lipcowe premiery na Netflix. Wśród nowości Pan Samochodzik i templariusze, Prawnik z Lincolna oraz Wiedźmin – druga część


Źródło: Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzająca: Netflix

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?