shang-chi i legenda dziesięciu pierścieni easter egg
shang-chi i legenda dziesięciu pierścieni easter egg

Pełna easter-eggów scena z Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni oficjalnie w sieci!

Marvel Studios opublikował na Youtube kolejny spot przedstawiający scenę z filmu Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni. Odnaleźć w nim można nawiązanie do filmów Czarna Wdowa, Iron Man 3, Doctora Strange czy Hulka.

SPOILERY

Oficjalny klip „These Are Low Level Fights” przedstawia scenę poszukiwań siostry Shang-Chi rozgrywającą się w budynku mieszczącym nielegalne areny walk w Makau. Jej fragment pojawiał się w już zwiastunach, a konkretnie był to urywek walki Wonga z Abomination. W kinowej wersji sceny, której fragment umieszczamy poniżej, razem z bohaterami oglądamy również pozostałe pojedynki odbywające się w klatkach na niższych poziomach. Jedna z nich zawiera nawiązanie do Czarnej Wdowy oraz Iron Man 3. Otóż widzimy w niej walkę Helen (Jade Xu), jednej z Czarnych Wdów uwolnionych przez Natashę Romanoff z Czerwonego Pokoju, z postacią, której podano Extremis Aldricha Killiana, co jest kolejnym po obecności Trevora Slattery’ego odniesieniem do Iron Man 3 w filmie.

Zobacz również: Jak oglądać Disney+ w Polsce? Nowy, prostszy poradnik przedstawiający korzystanie z serwisu!

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni to amerykański film superbohaterski i adaptacja serii komiksów o mistrzu kung fu Shang-Chi. Superprodukcja fantasy stworzona przez Marvel Studios należy do IV fazy Marvel Cinematic Universe i jest 25. filmem należącym do tej franczyzy Disneya.

Gwiazdami obrazu są Simu Liu, Awkwafina, Tony Leung, Michelle Yeoh, Fala Chen, Meng’er Zhang, Florian Munteanu i Ronny Chieng.  Na stanowisku reżysera zasiadł Destin Daniel Cretton, a całość wyprodukowali Kevin Feige i Jonathan Schwartz. Producentami wykonawczymi są Louis D’Esposito, Victoria Alonso i Charles Newirth. David Callaham, Destin Daniel Cretton i Andrew Lanham napisali scenariusz do filmu.

Zobacz również: Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni – recenzja filmu! Marvelu, czy ci nie żal?

Film zadebiutował w Polsce 3 września 2021 roku. Na obecny moment produkcja zarobiła 162 miliony dolarów w box-office (105,9 mln w USA i 56,2 mln w pozostałych krajach).


Źródło: yt.com / ilustracja wprowadzenia:kolaż materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?