Fantastyczna czwórka fanart Pedro Pascal MCU
Fantastyczna czwórka fanart Pedro Pascal MCU

Pedro Pascal oficjalnie w Marvelu! SAG-AFTRA potwierdza angaż aktora w Fantastyczną Czwórkę

Pedro Pascal od dłuższego czasu jest zapowiadany jako Pan Fantastyczny w Fantastycznej Czwórce. Okazuje się, że nie trzeba już czekać na potwierdzenie castu, gdyż aktor zrobił to za Marvela.

Nadal czekamy na oficjalne ogłoszenie o castingu do Fantastycznej Czwórki. Pewnym jest na chwilę obecną jedynie jeden aktor, który potwierdził swój udział w filmie oraz to, że prace nad rebootem niedługo się zaczną. Tym aktorem oczywiście jest Pedro Pascal.

Pedro Pascal w Marvelu – SAG-AFTRA potwierdza

Na oficjalnym profilu Pedro Pascala SAG-AFTRA mogliśmy przeczytać o angażu aktora w nadchodzących projektach. Napisano o A Strange way of life, Freaky Tales oraz Gladiatorze 2 i Fantastycznej Czwórce. Poniżej możemy przeczytać:

Pedro Pascal można obecnie zobaczyć w głównej roli obok Ethana Hawke’a w krótkim filmie Pedro Almodóvara A Strange way of life, który premierę miał na Festiwalu Filmowym w Cannes w 2023 roku. Następnie Pascal będzie widoczny w filmie niezależnym Anny Boden i Ryana Flecka Freaky Tales, który ma swoją premierę na Festiwalu Filmowym Sundance w 2024 roku.

Pascal niedawno zakończył produkcję bardzo oczekiwanego Gladiatora 2 Ridleya Scotta i niedługo rozpocznie produkcję Fantastycznej Czwórce od Marvel Studios.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 21XFOUR (@21xfour)

Więcej o produkcjach Marvela na Movies Room:

Nie tylko Pedro Pascal. Kogo również możemy się spodziewać w filmie Fantastyczna Czwórka?

Fantastyczna Czwórka na swojej drodze spotkała wielu antagonistów, lecz najbardziej kultowymi z nich są Doktor Doom oraz Galactus. Jeśli wierzyć doniesieniom to właśnie tego drugiego zobaczymy w nadchodzącym filmie Marvel Studios, a miałby zagrać go Antonio Banderas. Gdy mówi się o Galactusie to nie może zabraknąć Srebrnego Surfera, a tę rolę miałaby przejąć Anya Taylor-Joy.

Patrząc jednak na Doktor Dooma – tu jest wielu kandydatów. Pod lupę szli między innymi Adam Driver, Cillian Murphy czy Mads Mikkelsen, który już pojawił się w MCU w filmie Doktor Strange. Nie byłby to pierwszy przypadek, gdy jakiś aktor ponownie wciela się w inną postać w tym świecie, było już tak z Michelle Yeoh. Tą mogliśmy oglądać zarówno w Strażnikach Galaktyki vol. 2 oraz w Shang-Chi i Legenda dziesięciu pierścieni.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: fanart – instagram/diamonddead

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Widać w ciąż mało im porażek za dużo pieniędzy, na razie daję szanse Born Again oby nie skopali jak się uda może White Tigier mężczyzna twardy po przejściach jak Alejandro w Sicario 1, 2 może prawdziwy Moon Knight / Mr Knight twardy brutalny a nie to coś od Disney może Deathlok(s), Logan, Cable, Bishop …

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?