Peaky Blinders
Peaky Blinders

Peaky Blinders – filmowa kontynuacja potwierdzona!

Na początku tygodnia dostaliśmy wreszcie upragnione wieści o rozpoczęciu zdjęć do 6. sezonu Peaky Blinders i końcu serialu. Słowa o kontynuacji były jednak cokolwiek niejasne.

Teraz wiemy już jednak znacznie więcej. Sam Steven Knight w rozmowie z portalem Deadline przyznał, że pandemia dość mocno przeszkodziła ekipie w sprawnej realizacji celów, jednak w dalszym ciągu chcą stworzyć filmową produkcję, która będzie kontynuowała losy Shelbych. Najpierw czeka nas rzecz jasna wielki finał w postaci szóstej odsłony – jak wierzy Knight, najlepszej z dotychczasowych.

Peaky B,inders

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Sky Rojo – zapowiedź nowego serialu od twórców Domu z papieru!

Peaky Blinders to jedna z najciekawszych propozycji stacji BBC. Ten brytyjski serial rozkochał w sobie widzów przede wszystkim niepowtarzalnym klimatem, a także świetnie dobraną obsadą ze znakomitym Cillianem Murphy’m na czele. Wydaje się pewne, że kolejna odsłona rozpocznie się z hukiem, ponieważ ostatni odcinek piątej serii zakończył się mocnym cliffhangerem – pokazując nam Tommy’ego, który wyglądał jakby był bliski popełnienia samobójstwa po tym, jak jego plan zabójstwa Oswalda Mosleya zakończył się fiaskiem.

Źródła: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?