Putin Patryk Vega
Putin Patryk Vega

Patryk Vega z nowym zwiastunem filmu Putin! Kontrowersyjne kadry na prezydenta Rosji

Film Putin to jeden z najbardziej kontrowersyjnych filmów Patryka Vegi. Reżyser Kobiet Mafii wypuścił nowy zwiastun filmu.

Jak możemy się domyślać – Patryk Vega Besaleel zrobi bardzo odważny i kontrowersyjny filmu. Czy dobry? Tego nie możemy potwierdzić, ani skreślić. Reżyser przedstawił nam oficjalny zwiastun swojego najnowszego filmu.

Słaba strona Putina?

Najnowszy zwiastun nie powala jeśli chodzi o wyświetlenia na YouTube, gdyż uzyskał jedynie 2600 wyświetleń. Może być to spowodowane słabym pozycjonowaniem się zwiastuna przez algorytmy. Nie ma co się dziwić, to spowodowane kontrowersyjnymi ujęciami oraz zbrodniczymi zachowaniami Władimira Putina w stronę Ukrainy. Putin trafi do kin w lutym 2024 roku.

Zobacz również: Królestwo Planety Małp z pierwszą zapowiedzią!

Projekt ten wcześniej był tworzony pod nazwą The Vor in Law. Kręcono go na terenach Polski, Malty i Litwy. Budżet filmu ma wynieść ok. 2 miliony dolarów, gdyż do współpracy zatrudniono aktorów zagranicznych. Jest to pierwsza międzynarodowa produkcja autorstwa Patryka Vegi na tak wielką skalę.

Putin Patryk Vega

fot. kadr ze zwiastuna filmu Putin (https://www.youtube.com/watch?v=6m9ysgyFWp4)

Zobacz również: Ujawniono głównych bohaterów Avengers: Secret Wars? Wybór zaskoczy fanów


Źródło: YouTube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mr. ?? pisze:

Znowu Rosjanie mówiący po angielsku znowu plucie na Rosję bo Rewolucja finansowana przez zachód nie dała rady.
Ach ten Patryk Vega może go docenią i dadzą stanowisko w upadającym USA może w Hollywood w Marvel w miejsce Kevina lub DC w miejsce Gunna chociaż on ma jeszcze robić restart Supermana itp itd. 🙂

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?