Patrick Stewart/Profesor X
Patrick Stewart/Profesor X

Patrick Stewart powróci jako Profesor X? “Jest możliwe”

Patrick Stewart przyznał, że jego powrót do roli Profesora X jest całkiem możliwy. Aktor przyznał to w jednym z ostatnich wywiadów.

Patrick Stewart wielokrotnie wcielił się w postać Profesora X w filmach o X-Men, a nawet w Doktor Strange w multiwersum obłędu! Istnieje teraz możliwość, że powróci też w jednej z nowych części Avengers.

Wciąż możliwe

Na początku tego roku zapytano Patricka Stewarta, czy byłaby szansa, by pojawił się jako Profesor X w Deadpool 3. Odpowiedź była dosadna, lecz nie do końca pewna:

Powiedziano mi, żebym był w gotowości. Szczerze mówiąc, nic więcej nie wiem

Od tego czasu krążyły plotki, że będziemy mogli spodziewać się Charlesa Xaviera w Avengers: Secret Wars. Podczas wywiadu dla Etalk aktor wypowiedział się w bardzo interesujący sposób na temat jego powrotu:

Nie mogę tego przemilczeć. Nie jest to fakt, ale nie jest to niemożliwe. To jest możliwe.

Znając wypowiedzi aktorów – jak co nie jest faktem, ale nie jest niemożliwe to zazwyczaj stanie się rzeczywistością.

patrick stewart doktor strange

fot. kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Zobacz również: Epicka przygoda ma swój początek. Zobacz zwiastun Furiosa: Saga Mad Max!

Opis Secret Wars:

Na ten moment do danego projektu został przypisany Ryan Coogler jako reżyser, a obsada – oprócz Jonathana Majorsa – nie jest nam znana. Film ma za to wyznaczoną datę premiery – 1 maja 2027 roku.

Opis materiału źródłowego:

Multiwersum zostało zniszczone. Za chwilę bohaterowie staną do beznadziejnej walki o dwie ostatnie Ziemie. I przegrają. Z pustki, która po nich zostanie, narodzi się niesamowita planeta, znana jako Bitewny Świat. To miejsce, gdzie pilnie strzeże się granic, porządek utrzymuje armia Thorów, a buntowników porzuca się na pastwę potworów czających się po drugiej stronie Tarczy. Miejsce, które trwa tylko dzięki żelaznej woli jednego człowieka, tak potężnego, że stał się bogiem. Kto odważy się rzucić mu wyzwanie?


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?