Doktor Strange w multiwersum obłędu marvel patrick stewart
Doktor Strange w multiwersum obłędu marvel patrick stewart

Patrick Stewart o pracy nad Doktor Strange w multiwersum obłędu “to było frustrujące i rozczarowujące”

Patrick Stewart oficjalnie wprowadził X-Men do świata Marvel Cinematic Universe. Jak jednak Brytyjczyk wspomina pracę nad filmem? Niezbyt pozytywnie.

Jak dobrze wiemy – Doktor Strange w multiwersum obłędu wywołał szum wokół słynnych cameo. Jednym z nich był Patrick Stewart jako słynny Profesor X. Aktor jednak niezbyt dobrze wspomina ten występ.

Żale w wywiadach

Gdy trwały zdjęcia do Doktor Strange w multiwersum obłędu były obostrzenia związane z covidem. Brytyjczyk rozmawiając z Joshem Horowitzem, potwierdził że swoją scenę nagrał bez reszty Iluminatów.

Byłem sam. Myślę, że podczas tej dużej sceny każdy z głównych aktorów miał takie same doświadczenia. Kręcono nas samodzielnie. To było frustrujące i rozczarowujące.

patrick stewart doktor strange

fot. kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Zobacz również: Oceniamy występy cameo w Doktor Strange w multiwersum obłędu! Od najgorszego do najlepszego!

Doktor Strange w multiwersum obłędu to superprodukcja Marvel Studios będąca częścią tzw. IV Fazy Kinowego Uniwersum Marvela. Gwiazdami filmu Sama Raimiego są Benedict Cumberbatch w tytułowej roli, Elizabeth Olsen jako Wanda Maximoff/Scarlet Witch, Rachel McAdams powracająca jako dr Christine Palmer i Xochitl Gomez jako America Chavez.


Źródło: comicbookmovie.com / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?