terminator 2
terminator 2

Paramount Network zaprasza na jesienną edycję “Ikon Kina”

Już niebawem jesień stanie się sezonem filmowych przygód i emocji. To wszystko za sprawą kampanii Paramount Network “Ikony Kina”, gdzie klasyka kina łączy się z nowoczesną rozrywką, tworząc niepowtarzalny klimat dla wszystkich miłośników filmu. Nie pozostaje nic innego, jak zaplanować wieczory spędzone przed ekranem telewizora i cieszyć się najlepszymi amerykańskimi produkcjami filmowymi.

Jesień wiąże się z chłodniejszymi wieczorami i krótszym dniem, to sprawia, że filmowa rozrywka w domowym zaciszu staje się jeszcze bardziej atrakcyjna! Tej jesieni Paramount Network zaprezentuje wybór ikonicznych amerykańskich filmów, które przyciągną zarówno miłośników kina akcji jak i komedii oraz dramatu. Od Shreka i Top Gun, aż po Rodzinę Adamsów i Terminatora – każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwszym filmem, który otworzy jesienną edycję “Ikon Kina” na Paramount Network jest kultowy Mission Impossible. Nie przegapcie okazji, aby zasiąść wygodnie w fotelu i cieszyć się pełną akcji fabułą już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00.

Tom Cruise w Top Gun

fot. materiały prasowe

Co więcej, Paramount Network wprowadza interaktywny element do swojej kampanii. Widzowie będą mieli możliwość spróbować swoich sił w odgadywaniu tytułów filmów na podstawie wyjątkowych grafik przygotowanych specjalnie na tę okazję. To nie tylko doskonała okazja do zabawy, ale również szansa na odkrycie nieznanych filmów i przypomnienie sobie tych, które zapadły głęboko w pamięć.

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?