Pan Jangle i świąteczna podróż
Pan Jangle i świąteczna podróż

Pan Jangle i świąteczna podróż – Netflix powoli tworzy nam klimat

Świąteczne filmy Netflixa to dla wielu jedno z ulubionych guilty pleasures. 13 listopada na platformie pojawiła się najnowsza produkcja tego rodzaju – Pan Jangle i świąteczna podróż.

Musical ten to kwintesencja idealnego filmu familijnego. Znajdziemy tam radość, miłość i wzruszenie. Choć produkcja skierowana jest głównie do młodszych widzów, starsi z pewnością znajdą w tym filmie coś dla siebie. W rolę tytułową wciela się Forest Whitaker, a przy produkcji pracował m.in. piosenkarz John Legend.

Jednak obsada to nie tylko znakomity Whitaker. Obok niego pojawiają się też Keegan-Michael Key, Hugh Bonneville, Anika Noni Rose czy Phylicia Rashad. Reżyserem filmu jest David E. Talbert, a Pan Jangle i świąteczna podróż to nie pierwszy film świąteczny w jego dorobku.

Zobacz: Jingle Jangle – nowe gwiazdy w obsadzie pierwszego, oryginalnego musicalu platformy Netflix!

Film opowiada o twórcy zabawek, którego życie odmienia się dzięki jego wnuczce. Pomaga mu ona odzyskać wiarę po konflikcie z pracownikiem. Produkcja osadzona w świecie pełnym muzyki nadaje się idealnie na wieczorny seans z całą rodziną.

Jest magicznie, jest muzycznie, a przede wszystkim świątecznie. A to jeszcze nie wszystko, co Netflix szykuje dla nas w związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem.


Źródło: Netflix / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?