spaceman
spaceman

Oto pierwsza zapowiedź Spaceman z Adamem Sandlerem. Znamy datę premiery!

Po długich oczekiwaniach nareszcie otrzymaliśmy pierwsze spojrzenie na nowe sci-fi Netflixa pt. Spaceman. W roli głównej Adam Sandler.

Pierwsza zapowiedź Spaceman nie ujawnia nam wiele z tego, co będziemy mieli okazję zobaczyć na ekranie. Niemniej jednak daje ona spojrzenie na krajobraz, a także samego głównego bohatera granego przez Adama Sandlera. Zobaczcie sami! Film zadebiutuje w serwisie Netflix 1 marca 2024 roku.

Pierwsze spojrzenie na film

Zobacz również: Noémie Merlant na pierwszym zdjęciu z filmu Emmanuelle

Fabuła oraz obsada filmu

Spaceman opowie o astronaucie (Adam Sandler), który wyleciał na skraj galaktyki w celu zdobycia tajemniczego pyłu w pobliżu planety Wenus. W pewnym momencie astronauta zdaje sobie sprawę, że jego ziemskie życie traci sens. Jedyną pomocą okazuje się być głos tajemniczej istoty, która od dawna żyje w cieniu jego statku.

Oprócz Adama Sandlera w filmie wystąpią także: Carey Mulligan, Paul Dano i Kunal Nayyar. Obraz wyreżyseruje Johan Renck, scenariusz zaś napisze Colby Day.

Zobacz również: Prawdziwe męstwo to przyznać się do słabości. Demony KSW ujawnią poważne problemy zawodników


Źródło: Netflix, YouTube (@netflix) / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?