Cruella
Cruella

Oto Emma Stone jako Cruella!

Jedna z najbardziej rozchwytywanych hollywoodzkich aktorek swojego pokolenia pod koniec przyszłego roku pojawi się w ciekawie zapowiadającym się filmie live-action Disneya.

Teraz możemy się przyjrzeć jej kreacji nieco lepiej. Poniżej znajduje się kilka zdjęć ukazujących jej interpretację jednego z najsłynniejszych czarnych charakterów Disneya. Oto Cruella!

Zobacz również: Ant-Man 3 – Michael Douglas powróci jako Hank Pym! Znamy datę rozpoczęcia zdjęć

Jak można się domyślić, widowisko Disneya skupi się na tytułowej Cruelli de Mon, granej przez Emmę Stone. Joel Fry wcieli się w Jaspera, który w oryginalnej animacji należał do grupy łotrów wynajętych przez Cruellę do porwania dalmatyńczyków. Partnerem Joela w kradzieży, Horace’m, zostanie Paul Walter Hauser. Poza wspomnianymi aktorami w obsadzie znajduje się także Emma Thompson.

Tony McNamara (Faworyta) napisał najnowszą wersję scenariusza, a za reżyserię odpowie Craig Gillespie (Jestem najlepsza. Ja, Tonya). Film trafi do kin 23 grudnia 2020.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?