rekinado 6 plakat
rekinado 6 plakat

Ostatnie Rekinado – nowy teaser a w nim dinozaury, kowboje, podróże w czasie!

Na profilu Sharknado w serwisie Twitter pojawił się nowy zwiastun szóstej i finałowej części serii Rekinado. Ostatnie Rekinado: Ząb czasu zapowiada się na najbardziej szaloną odsłonę, która zadowoli wszystkich koneserów “złego kina”. W zwiastunie Shepardowie i przyjaciele podróżują w czasie, by powstrzymać swoje rekinie nemezis.

Finałowa część sagi o drapieżnym zjawisku pogodowym przepełniona będzie szaloną akcją. Po wydarzeniach z ostatniej części filmu Rekinado 5: Efekt płetwiarniany Ziemia zostaje zniszczona, a Fin (w tej roli Ian Ziering) przemierza świat w poszukiwaniu innych ocalałych. Teraz, w szóstym Rekinado, cofnie się w czasie do momentu, w którym to wszystko się zaczęło i przemierzy kolejne epoki, w których nie zabraknie dinozaurów, Arki Noego, kowbojów, średniowiecznych rycerzy czy nazistów…

Zobacz również: TOP 30 – Najlepsze filmowe serie!

Podobnie jak w przypadku poprzednich części produkcji studia Asylum, reżyserem obrazu na podstawie scenariusza Scotty’ego Mullena jest Anthony C. Ferrante. Film emitowany będzie  kanałach SCI FI w ponad 100 krajach na świecie, w tym w Polsce. Do swoich ról powrócą: Ian Ziering, Tara Reid, Cassie Scerbo, Vivica A. Fox i Judy Friedlander. Wciąż nie ujawniono pełnej listy gościnnych epizodów, które stały się nieodłącznym elementem serii Rekinado.

Polska premiera Ostatnie Rekinado: Ząb czasu odbędzie się na kanale Sci Fi 20 sierpnia o 22:00, dzień po emisji w amerykańskiej telewizji.

Źródło: Twitter/Sharknado / ilustracja wprowadzenia: SyFy

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?