Oscar Isaac jako Poe Dameron w Ostatnim Jedi
Oscar Isaac jako Poe Dameron w Ostatnim Jedi

Oscar Isaac jest otwarty na powrót do Gwiezdnych wojen!

Czy jeszcze kiedykolwiek będzie nam dane zobaczyć Oscara Isaaca w Gwiezdnych wojnach? Tego nie wiemy, niemniej aktor z chęcią wróciłby do franczyzy pod pewnymi warunkami.

Oscar Isaac udzielił wywiadu radiu Sirius XM, w którym zapytano go m.in. o powrót do Gwiezdnych wojen jako Poe Dameron. Aktor przyznał, iż sam nie wie, jeśli jednak powstanie świetny pomysł na historię i odpowie za nią równie dobry reżyser, jest całkowicie otwarty na ponowną współpracę.

Pełny wywiad

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Oscar Isaac jako Poe Dameron w Ostatnim Jedi

Fot. Materiały prasowe

Oscar Isaac wystąpił ostatnio jako Poe Dameron w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Mimo, iż produkcja ta zamknęła wiele wątków, być może istnieje szansa na spin-off, bądź występ cameo, dzięki któremu będzie nam dane ponownie zobaczyć aktora w tej roli. Podobnie jak w serialu animowanym Gwiezdne wojny: Ruch oporu, w którym Isaac miał okazję użyczyć głosu swojej postaci.

Zobacz również: Trwają zdjęcia do adaptacji popularnej lektury. Film O psie, który jeździł koleją trafi do kin w przyszłym roku


Źródło: Sirus XM / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?