Once Upon a Time in Hollywood – plakat dziewiątego filmu Quentina Tarantino

W sieci zadebiutował pierwszy plakat dziewiątego filmu Quentina Tarantino. Według pogłosek, jeszcze dziś pojawić ma się również zwiastun Once Upon A Time in Hollywood.

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami  Once upon a Time in Hollywood  są Rick Dalton (DiCaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt).  Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

once upon a time in hollywood plakat tarantino pitt

fot. materiały prasowe

Once Upon a Time in Hollywood trafo do kin w 50.-tą rocznicę zabójstwa Sharon Tate przez sektę Charlesa Mansona. Oprócz Pitta i DiCaprio zobaczymy w nim także Margot Robbie, Dakotę Fanning, Margaret Qualley czy Ala Pacino. Do roli Romana Polańskiego Quentin zaangażował Rafała Zawieruchę. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów.

Zobacz również: 365 dni trafi do kin w Walentynki 2020. Next Film rozpoczyna współpracę z Blanką Lipińską

Polska premiera 9 sierpnia 2019 roku.

Źródło: twitter/Sony Pictures / ilustracja wprowadzenia: fot. materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?