ona jest miłością
ona jest miłością

Ona jest miłością czyli nowy film z Haley Bennett i Sam Riley

Znana w roli w filmie “Niedosyt” Haley Bennett i gwiazda kultowego “Control” Sam Riley w rolach eks-małżonków, którzy nieoczekiwanie spotykają się po latach. Dramat romantyczny “Ona jest miłością” w kinach już od 28 kwietnia.

Ona jest miłością zadebiutuje już 28 kwietnia w kinach! Patricia przyjeżdża do wiejskiego hotelu w Kornwalii. Spotyka swojego byłego męża, który zarządza tym miejscem ze swoją dziewczyną. Sytuacja staje się jeszcze bardziej niezręczna, gdy wracają wspomnieniami do przeszłości podczas jednej z nocy.

ona jest miłością Haley Bennett Sam Riley

fot. materiały prasowe

Film Ona jest miłością pokazuje, że spotkanie z dawnym chłopakiem to jedno, ale dzielenie dachu z byłym kochankiem i jego nową dziewczyną to już zupełnie inna sprawa. Nowa produkcja wyreżyserowana przez Jamiego Adamsa przenosi termin “niezręczny” na zupełnie inny poziom. Zadaje pytania o to, czy wspomnienia mogą na nowo połączyć eks-małżonków oraz jak może wyglądać spotkanie byłej pary po latach?

– Jako reżyser staram się wyznaczać pewne kierunki aktorom. Chodzi o to, aby upewnić się, że podążamy razem w dobrą stronę. W tym wszystkim to oni są najważniejsi, doskonale znają swoje postacie, wiedzą w jakim są miejscu i dokąd zmierzają w filmie. Wierzą we mnie i ufają, że zabiorę ich tam, gdzie trzeba. Na szczęście w “Ona jest miłością” to się idealnie sprawdziło, bo miałem niesamowitą obsadę, czyli Haley i Sama, którzy byli najbardziej otwartymi i odważnymi współpracownikami, jakich kiedykolwiek miałem – mówi reżyser Jamie Adams

Zobacz również: Serial SkyShowtime Original Warszawianka z premierą już w czerwcu

Światowa premiera filmu Ona jest miłością odbyła się podczas BFI London Film Festival. W rolach głównych występują: Haley Bennett (Cyrano), Sam Riley (Control), Marisa Abela (Szpieg, którego nie było). Za scenariusz i reżyserię odpowiada Jamie Adams (Bittersweet Symphony), zdjęcia Jan Vrhovnik (Klasowy wróg), muzyka Chris Hyson (Pink wall). Dystrybucja w Polsce – Galapagos Films.


Źródło: informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?