Tahar Rahim
Tahar Rahim

Obsada Madame Web powiększa się! W spin-offie Spider-Mana pojawi się Tahar Rahim!

Tahar Rahim oficjalnie dołączył do obsady filmu Madame Web! Zagra on u boku Dakoty Johnson, która wcieli się w tytułową bohaterkę produkcji Sony.

Na chwilę obecną nie posiadamy informacji dotyczących fabuły Madame Web poza tym, iż będzie to geneza tytułowej postaci. Podobnie nie wiemy, w kogo wcieli się Tahar Rahim. Do tej pory dowiedzieliśmy się także, iż w filmie pojawią się takie gwiazdy, jak: Sydney Sweeney, Celeste O’Connor oraz Isabela Merced.

Po fabule filmu możemy się spodziewać również, iż będzie to luźna adaptacja postaci w porównaniu z komiksową wersją. Oryginalnie Madame Web jest starszą schorowaną kobietą, którą podtrzymuje przy życiu urządzenie przypominające pajęczą sieć. Z tego powodu niezwykle rzadko brała aktywny udział w walce z przeciwnikami. Z tego powodu jeszcze bardziej jesteśmy ciekawi, jak owa postać zostanie zaprezentowana w swoim filmie.

Madame Web - Dakota Johnson zostanie pierwszą superbohaterką Sony’s Spider-Man Universe!

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

W rolę tytułową wcieli się Dakota Johnson (50 twarzy GreyaSuspiria)! Na stołku reżyserskim zasiądzie S.J. Clarkson, która pracowała nad takimi produkcjami jak: Jessica Jones czy Dexter. Za scenariusz wezmą się Matt Sazama oraz Burk Sharpless – duet odpowiedzialny za nadchodzącego Morbiusa. Źródła Deadline dodatkowo donoszą, że Madame Web w SSU, będzie odpowiednikiem Doktora Strange’a z MCU, oraz że projekt finalnie może mocno odbiegać od komiksów Marvela.


Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Prorok 

Zastępca redaktora prowadzącego Ligę Znawców Kina

Fan kina z gatunku Tim Burton. Poza tym miłośnik dobrego dramatu, często wracający do produkcji MCU. Stara się nadrobić wszelkie zaległości serialowe, których końca nie widać. W wolnych chwilach sięga po literaturę obyczajową.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?