Kot w butach
Kot w butach

Nowy zwiastun niezwykłej animacji pt. Kot w butach. Ostatnie życzenie!

Dostaliśmy kolejny zwiastun nowej animacji pt. Kot w butach. Ostatnie życzenie! Jest to pierwsza taka przygoda od dekady w uniwersum Shreka. Zobaczcie sami!

Gdy bohater traci ósme życie i pozostało mu tylko jedno, wpada w nagłą depresję i porzuca swoje pełne przygody życie. Postanawia wyruszyć w podróż, aby znaleźć mityczne „Ostatnie Życzenie” i przywrócić swoje dziewięć żyć.

Kot w butach: Ostatnie życzenie – premiera w polskich kinach zaplanowana jest na 6 stycznia 2023 roku. W USA animacja pojawi się 21 grudnia 2022 roku.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Kot w butach. Ostatnie życzenie

Kadr z filmu Kot w butach. Ostatnie życzenie

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Kot w butach: Ostatnie życzenie – zwiastun

Zobacz również: Listy do M. 5 wciąż numerem 1 polskiego box office’u

 

W obsadzie oryginalnego dubbingu są Antonio Banderas, Salma Hayek, Harvey Guillen, Florence Pugh, Olivia Colman, John Mulaney, Wagner Moura, Da’Vine Joy Randolph, Anthony Mendez, Ray Winstone oraz Samson Kayo. Joel Crawford i Januel Mercado są współreżyserami filmu animowanego. Mark Swift jest producentem.

Kot w butach: Ostatnie życzenie – premiera w polskich kinach zaplanowana jest na 6 stycznia 2023 roku. W USA animacja pojawi się 21 grudnia 2022 roku.


Źródło: YouTube / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Kot w butach: Ostatnie życzenie

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?