Monster High
Monster High

Nowy zwiastun aktorskiego filmu Monster High: The Movie! Postacie wyglądają nieco inaczej

Dostaliśmy nowy zwiastun aktorskiego filmu Monster High: The Movie! Sprawdźcie sami, jak tym razem będą reprezentować się nasi bohaterzy.

Seria amerykańskich lalek Monster High już od wielu lat zaczarowała sobą rzesze fanów. Na dzień dzisiejszy ci bohaterowie doczekali się wielu książek, lalek i popularnej kreskówki. Teraz przyszedł czas na film, który zmieni kilka szczegółów.

Serwis Nickelodeon opublikował pierwszy pełny zwiastun filmu Monster High: The Movie. Pojawi się on w ramówce tejże stacji oraz na Paramount+ tej jesieni w USA. Historia skupia się na Clawdeen Wolf (Miia Harris), która urodziła się w połowie jako człowiek i wilkołak. Po przybyciu do nowej szkoły Monster High, szybko zaprzyjaźnia się z Frankie Stein (Ceci Balagot) i Draculaurą (Nayah Damasen). Tam rozpocznie się zwariowana przygoda, której stawką jest dalsze funkcjonowanie szkoły.

Zobaczcie zwiastun, klikając w link poniżej!

Monster High

Plakat z filmu Monster High

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Zobacz również: Niedługo rozpoczną się zdjęcia do 4. sezonu The Boys!

 

Historia skupia się na Clawdeen Wolf (Miia Harris), która urodziła się w połowie jako człowiek i wilkołak. Po przybyciu do nowej szkoły Monster High, szybko zaprzyjaźnia się z Frankie Stein (Ceci Balagot) i Draculaurą (Nayah Damasen). Tam rozpocznie się zwariowana przygoda, której stawką jest dalsze funkcjonowanie szkoły.


Źródło: Informacja prasowa / ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Monster High

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?