The Last Kumite
The Last Kumite

Nowy teaser filmu The Last Kumite! Usłyszymy muzykę taką jak w Kickbokserze

Jeśli lubicie sztuki walki, to The Last Kumite jest w sam raz dla was! Film jest w stylu kina z lat 80. Zobaczcie teaser i oceńcie sami!

The Last Kumite to projekt dla każdego fana kina sztuk walki, który wychował się na klasykach z lat 80. i 90. W produkcji zebrano gwiazdy gatunku i chciano stworzyć film, który będzie kręcony w stylu takich hitów jak Krwawy sport czy Kickboxer. Nowy teaser ukazuje nam kilka ujęć z tytułowego turnieju, ale tutaj liczy się to, co gra nam w tle. Za muzykę odpowiada Paul Hertzog, którego klimatyczną twórczość znacie ze wspomnianych klasyków. Wspomaga go Stan Bush, który nagrał na potrzeby filmu nowe utwory. Jego piosenki również w tamtych filmach mogliśmy usłyszeć w tle.

Zobacz również: Transformers: Przebudzenie bestii z datą premiery online! Kiedy zobaczymy film?

The Last Kumite

The Last Kumite

The Last Kumite — teaser

Za choreografię walk odpowiada Mike Möller, który jest kaskaderem znanym z pracy przy wielu hollywoodzkich filmach. Ostatnio był częścią ekipy w Johnie Wicku 4. Zobaczcie teaser poniżej!

The Last Kumite — opis fabuły

Historia skupia się na Michaelu Riversie, który ma dobre umiejętności w sztukach walki. Zostaje on zmuszony do walki w nielegalnym turnieju, by uratować swoją córkę. Odkrywa jednak, że każdy uczestnik ma takie same motywacje, gdy na szale rzucone jest życie ich bliskich.

The Last Kumite — obsada

Na ekranie w akcji zobaczymy takie legendy gatunku jak: Cynthia Rothrock, Billy Blanks, Kurt McKinney, Michel Qissi, Abdel Qissi i Matthias Hues ponownie w roli czarnego charakteru. Obok nich na ekranie pojawią się David “Bolo Jr” Yeung – tak, to syn legendarnego Bolo Yeunga, a także Mike Möller, czyli talent w sztukach walki z Niemiec. Głównego bohater zagra również Niemiec, Mathis Landwehr.

Premiera w 2024 roku w VOD.

 


Źródło: filmcombatsyndicate.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Żona Tony'ego Starka w innym uniwersum. Poza tym jestem studentką, gitarzystką i wokalistką. Fanka Marvela (Iron Man u mnie króluje) i lubię wszystko, co zwariowane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?