The Wonderful Story of Henry Sugar; wes anderson
The Wonderful Story of Henry Sugar; wes anderson

Nowy krótkometrażowy film Wesa Andersona dla Netflix! Oto The Wonderful Story of Henry Sugar!

The Wonderful Story of Henry Sugar trafi na Netflix już we wrześniu! Jest to nowy krótkometrażowy film Wesa Andersona. Nie zabraknie oczywiście gwiazdorskiej obsady.

Netflix potwierdzili, że do ich biblioteki trafi nowy, krótkometrażowy film Wesa Andersona. Będzie on nosić tytuł The Wonderful Story of Henry Sugar. Zobaczymy go 27 września. Szczęśliwcy będą mogli zobaczyć go już 1 września na Festiwalu Filmowym w Wenecji.

Gwiazdorska obsada

U Wesa Andersona znakiem rozpoznawczym jest między innymi gwiazdorska obsada. Często gęsto jest ona również uważana jako istny żart, jak w przypadku Asteroid City. W najnowszym krótkim metrażu Andersona zobaczymy w głównych rolach Benedicta Cumberbatcha oraz Ralpha Fiennesa. Towarzyszyć im będą Dev Patel, Sir Ben Kingsley i Richard Ayoade.

wes anderson the wonderful story of henry sugar

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Asteroid City – recenzja filmu Wesa Andersona! Co ja właśnie obejrzałem?

Opis książki, na której bazował Anderson:

Siedem zamieszczonych tu opowiadań to wspaniałe przykłady zawrotnego i zupełnie niezwykłego świata, który Roald Dahl nazywany wielkim czarodziejem uczynił swoim własnym. Mamy tu nie tylko świadectwa jego czarnego humoru i fantazji (Łabędź i O chłopcu, który rozmawiał ze zwierzętami),ale także fascynującą opowieść o początkach jego pisarstwa, pierwszy z powstałych utworów Bułka z masłem, jak również uroczo zaskakującą opowieść o młodym, bogatym próżniaku, który nabywa niezwykłą umiejętność. Czytając je, stwierdzicie, że ludzie są o wiele dziwniejsi, niż można by podejrzewać.

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?