pinhead hellraiser
pinhead hellraiser

Nowy Hellraiser zaskakująco dobry?

Na Rotten Tomatoes pojawiły się pierwsze opinie na temat nowej wersji Hellraiser. Okazuje się, że wypada ona niezwykle dobrze.

Wokół nowej wersji Hellraiser pojawiło się wiele kontrowersji. Głównie z racji tego, że Pinheada gra transseksualna kobieta. Niemniej, nie patrząc na te wszystkie kontrowersje, zapowiada się niezwykle dobry film! Pierwsze recenzje na Rotten Tomatoes wypadają znakomicie, gdyż na chwilę obecną produkcja ma 100%! Niemniej musimy pamiętać, że obecnie mamy zaledwie pięć recenzji i w każdej chwili ocena może spaść lub się utrzymać. Istnieje jednak szansa, że otrzymamy równie dobry film, jak Prey. Warto też wspomnieć, że nie zawsze opinie krytyków pokrywają się z opiniami widzów.

hellraiser

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Historia skupia się na młodej kobiecie, która zmaga się z uzależnienie,. Gdy w jej ręce wpada pradawne tajemnicze pudełko, nie jest świadoma, że jego celem jest wezwanie Cenobitów, grupy sadystycznych istot z innego wymiaru.

Hellraiser nie jest filmem stworzonym dla kina. Jego premiera światowa odbędzie się w platformie Hulu już 7 października. Do tej pory wszystkie filmy Hulu dzień po premierze trafiał do Polski dzięki Disney+. Na razie jednak nie jest to potwierdzone.

Zobacz również: Deadpool 3 ma miejsce przed Loganem! Czy film będzie powiązany z uniwersum X-Men?


Źródło: RottenTomatoes.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?