Nowi aktorzy dołączają do prequela filmu Smętarz dla zwierzaków!

Prequel wydanego w 2019 roku filmu Smętarz dla zwierzaków jest w trakcie kompletowania obsady. W związku z tym, portal The Hollywood Reporter poinformował o nowych gwiazdach, które właśnie zasiliły szeregi omawianego widowiska grozy. Warto tutaj dodać, iż horror będzie dostępny wyłącznie na platformie Paramount+.

Nowymi członkami obsady są: Jack Mulhern, Forrest Goodluck, Natalie Alyn Lind i Isabella Star LaBlanc. Reżyserią produkcji zajmie się Lindsey Beer. Twórczyni nakręci obraz na podstawie własnego scenariusza, do którego napisania posłużyła się draftem Jeffa Buhlera.

Fot.: KERRY HAYES; Paramount Pictures.

Zobacz również: Ride the Eagle – zwiastun nietypowej komedii z Sarandon oraz Johnsonem!

Po wypuszczeniu do kin remake’a adaptacji opartej na bestsellerowej powieści Stephena Kinga, wytwórnia Paramount zamierza powrócić do świata przedstawionego w filmie Smętarz dla zwierzaków. Przygotujcie się na mrożący krew w żyłach prequel drastycznej i krwawej opowieści. Niestety obecnie niewiele wiadomo o fabule powstającego widowiska grozy, lecz z pewnością można założyć, iż w dalszym ciągu będzie dotyczył pradawnego cmentarza, przywracającego do życia nie tylko martwe zwierzaki…

Źródło: ComingSoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Paramount Pictures

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?