Norman Reedus
Norman Reedus

Norman Reedus otrzyma gwiazdę w Alei Gwiazd w Los Angeles!

Norman Reedus, znany przede wszystkim za rolę Daryla Dixona z serialu The Walking Dead, niedługo otrzyma nie lada wyróżnienie. Mowa o gwieździe w Alei Gwiazd w Los Angeles!

The Walking Dead powoli zmierza ku końcowi. 12-letnia podróż z zombiakami zakończy się jeszcze w tym roku. Całe szczęście nie będzie to koniec znanych nam wątków, gdyż niektóre z nich zostaną kontynuowane w oddzielnych produkcjach. Jedną z nich będzie spin-offem o Darylu Dixonie, w którego od pierwszego sezonu wciela się Norman Reedus. Faworyt fanów serialu niedługo zostanie również wyróżniony za całokształt aktorski, ale przede wszystkim za tę słynną rolę.

Portal Variety ogłosił, że aktor otrzyma gwiazdę w Alei Gwiazd w Los Angeles! Ceremonia odbędzie się we wtorek (27 września) i zapewne możemy spodziewać się kilku gościnnych występów. Być może pojawi się Jeffrey Dean Morgan, który przyjaźni się z Reedusem; czy też Andrew Lincoln – odtwórca roli Ricka Grimes – z którym aktor dzielił ekran przez około 10 lat. Na pewno będzie to wzruszający moment dla 53-letniej gwiazdy; ale też i dla jego fanów.

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina

Norman Reedus, przez 11. sezonów The Walking Dead, wcielał się w rolę Daryla Dixona – tajemniczego outsidera, który koniec końców stał się obrońcą i liderem swojego społeczeństwa. Jego historia z serialem dobiegnie końca w tym roku, ale z rolą Dixona jeszcze się nie pożegna. Postać ta otrzyma solowy serial osadzony we Francji, gdzie odkryjemy zupełnie nowy świat postapokaliptyczny. Istnieje również szansa, że po raz pierwszy od kilku lat ujrzymy ponowne spotkanie Daryla z Rickiem. Na to jednak musimy jeszcze poczekać. Teraz wszyscy fani czekają na kulminację The Walking Dead, która rozpocznie się już 2 października!

Zobacz również: Norman Reedus o wstrząsającym wypadku na planie The Walking Dead: “Myślałem, że umrę”

Norman Reedus o wstrząsającym wypadku na planie The Walking Dead: "Myślałem, że umrę"

Norman Reedus as Daryl Dixon – The Walking Dead _ Season 11, Episode 15 – Photo Credit: Jace Downs/AMC


Źródło: Twitter, Variety / Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Walking Dead

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?