Expendables 4 niezniszczalni 4
Expendables 4 niezniszczalni 4

Niezniszczalni 4 z nowym zwiastunem tylko dla dorosłych! Testosteron i akcja pełną parą!

Niezniszczalni już niedługo wrócą do kin. Kultowa seria otrzymała nową zapowiedź, która jest… tylko dla dorosłych.

Stallone, Statham, 50 Cent czy Lundgren. To są nazwiska, których raczej przedstawiać nie trzeba. Napakowana seria Niezniszczalni powraca z czwartą odsłoną, która jak zapowiada zwiastun… jest tylko dla dorosłych.

Mocna zapowiedź

Wspomniana seria to istny hołd dla akcyjniaków z lat 80. oraz 90., które zarówno my, jak i nasi rodzice, wypożyczali na VHS. Najnowsza część serii od studia Lionsgate otrzymała ocenę R czyli dla dorosłych. Pierwsze dwie części również takową ocenę otrzymały, by w trójce ją nieco ugrzecznić do PG-13. Nie spodobało się to jednak fanom, więc twórcy wyciągnęli wnioski wracając do starej szkoły. Nowy zwiastun Red Band potwierdza, jak twórcy filmu wysłuchali widzów.

Zobacz również: Tobey Maguire jako Czarny Spider-Man w nowej animacji! Zobaczcie sami!

Na chwilę obecną wiemy, iż w Niezniszczalni 4 ponownie zagrają: Jason Statham, który ma być centralną postacią filmu, Dolph LundgrenRandy Couture oraz Sylvester Stallone. Wiemy także, że w nowej odsłonie serii zadebiutują Andy Garcia, Megan Fox, 50 Cent i Tony JaaGłównego antagonistę odegra Iko Uwais. Za reżyserię filmu odpowie Scott Waugh (Need for Speed). Scenariusz napisał Spenser Cohen (Zagłada), z poprawkami Maxa Adamsa i Johna Josepha Connolly’ego. Trzy poprzednie produkcje zarobiły w kinach na całym świecie 804 miliony dolarów.

Czwarta część serii trafi do kin 22 września 2023 roku!

Niezniszczalni 3 Stallone

Fot. materiały prasowe


Źródło: cbr.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?