Niezniszczalni 4 - wiemy kto wcieli się w głównego antagonistę filmu!
Niezniszczalni 4 - wiemy kto wcieli się w głównego antagonistę filmu!

Niezniszczalni 4 – wiemy kto wcieli się w głównego antagonistę filmu!

Seria Niezniszczalni słynie głównie z tego, że jest jednym wielkim zgromadzeniem wielkich gwiazd kina akcji. Znamy już nowych, jak i starych członków tej drużyny, ale przyszła i pora, aby poznać głównego antagonistę tej produkcji!

Portal Deadline donosi, że najnowszym nabytkiem filmu Niezniszczalni 4 został Iko Uwais! Aktora, możecie znać z takich filmów jak Raid, Mile 22, czy niedawno wydany Snake Eyes: G.I. Joe Origins. Uwais wcieli się w głównego antagonistę filmu, niestety jednak nie znamy szczegółów jego złowrogiej roli.

Niezniszczalni 4 - wiemy kto wcieli się w głównego antagonistę filmu!

Iko Uwais w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie mocy

Zobacz również: Diuna 2 oficjalnie powstanie! Znamy datę premiery sequela!

Na chwilę obecną wiemy, iż w Niezniszczalni 4 ponownie zagrają: Jason Statham, który ma być centralną postacią filmu, Dolph Lundgren, Randy Couture oraz Sylvester Stallone. Wiemy także, że w nowej odsłonie serii zadebiutują Andy Garcia, Megan Fox, 50 Cent i Tony Jaa. Za reżyserię filmu odpowie Scott Waugh. Scenariusz napisał Spenser Cohen, z poprawkami Maxa Adamsa i Johna Josepha Connolly’ego.

Niezniszczalni to seria filmów stworzona przez Sylvestre’a Stallone’a i Davida Callahama składająca hołd amerykańskiemu kinu akcji lat 80. i 90., a w szczególności jego gwiazdom, które pojawiają się w mniejszych lub większych rolach w każdej odsłonie. W filmach oglądamy przygody tytułowej grupy elitarnych najemników wykonującej najtrudniejsze i nie zawsze legalne misje. Łącznie trzy dotychczasowe produkcje zarobiły w kinach na całym świecie 804 miliony dolarów.

Data premiery filmu Niezniszczalni 4 nie została jeszcze ogłoszona.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Newsy

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?