Niezniszczalni 3 Stallone
Niezniszczalni 3 Stallone

Niezniszczalni 4 – Megan Fox, Jason Statham i Sylvester Stallone na planie. Pierwsze zdjęcia!

Ruszyły zdjęcia do filmu Niezniszczalni 4. O fakcie tym nie zapomniały przypomnieć Sylvester Stallone, Jason Statham i Megan Fox, gwiazdy produkcji publikując pierwsze fotografie z planu hollywoodzkiego akcyjniaka.

W sieci zadebiutowały pierwsze zdjęcia, na których zobaczyć możemy jak prezentować będą się kostiumy w filmie Niezniszczalni 4. Sylvester Stallone i Jason Statham na misję założą klasyczne taktyczne stroje z beretami, do których przyzwyczaili fanów serii, ale zobaczymy również ich imprezową stronę, a z kolei Megan Fox zaprezentowała damską wersję militarnego outfitu i najwyraźniej także wcieli się w jedną z najemniczek lub wroga tytułowej ekipy.

Zobacz również: Najlepsze filmy akcji Netflix. Ranking 15 najlepszych filmów akcji!

niezniszczalni 4 megan fox

fot. instagram/meganfox

Na chwilę obecną wiemy, iż w Niezniszczalni 4 ponownie zagrają: Jason Statham, który ma być centralną postacią filmu, Dolph Lundgren, Randy Couture oraz Sylvester Stallone. Wiemy także, że w nowej odsłonie serii zadebiutują Andy Garcia, Megan Fox, 50 Cent i Tony Jaa. Za reżyserię filmu odpowie Scott Waugh. Scenariusz napisał Spenser Cohen, z poprawkami Maxa Adamsa i Johna Josepha Connolly’ego.

Zobacz również: Niezniszczalni 4 – Stallone zapowiada coś innego!

Niezniszczalni to seria filmów stworzona przez Sylvestre’a Stallone’a i Davida Callahama składająca hołd amerykańskiemu kinu akcji lat 80. i 90., a w szczególności jego gwiazdom, które pojawiają się w mniejszych lub większych rolach w każdej odsłonie. W filmach oglądamy przygody tytułowej grupy elitarnych najemników wykonującej najtrudniejsze i nie zawsze legalne misje. Łącznie trzy dotychczasowe produkcje zarobiły w kinach na całym świecie 804 miliony dolarów.

Data premiery filmu Niezniszczalni 4 nie została jeszcze ogłoszona.


źródło: instagram/meganfox, instagram/sylvesterstallone / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kontakt: [email protected]
Twitter: @KonStar18

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?