nieśmiertelny remake reboot fassbender
nieśmiertelny remake reboot fassbender

Nieśmiertelny – Michael Fassbender vs. Henry Cavill? Szykuje się niezwykły pojedynek!

Najnowsze doniesienia wskazują na fakt, że Michael Fassbender i Henry Cavill zawalczą na miecze w remake’u filmu Nieśmiertelny.

Okazuje się, że panowie Michael Fassbender i Henry Cavill muszą wskoczyć w rajtuzy oraz okiełznać miecze, by stoczyć ze sobą pojedynek jeden na jeden. To wszystko zobaczymy w remake’u filmu Nieśmiertelny.

Michael Fassbender stoczy walkę z Henrym Cavillem?

Jak donosi Daniel Richtman, Michael Fassbender wystąpi u boku Henry’ego Cavilla w remake’u filmu Nieśmiertelny z 1986 roku i ma wcielić się w złoczyńcę i przeciwnika Connora MacLeoda. Według Richtmana Fassbender przymierzany jest do postaci “mongolskiego wojownika”. To wszystko to jednak plotki na chwilę obecną, lecz Richtman to jednak sprawdzone źródło, które niejednokrotnie się sprawdzało.

Nie tylko Michael Fassbender. Więcej informacji ze świata kina przeczytasz na Movies Room:

O czym opowiada film Nieśmiertelny?

Film Nieśmiertelny to opowieść fantastyczna o nieśmiertelnym wojowniku imieniem Connor MacLeod, który prowadzi walkę o przetrwanie wśród innych nieśmiertelnych istot. Bohaterowie tacy jak Connor rywalizują między sobą, starając się zdobyć całkowitą moc, którą otrzymają, gdy pozostanie tylko jeden nieśmiertelny. Akcja filmu obejmuje epickie pojedynki, podróże w czasie oraz skomplikowane związki między postaciami. Cała historia jest owiana tajemnicą i magią, a film zdobył duże uznanie jako klasyczna produkcja kultowa.

Zobacz również: Paul Atryda musi zostać Fremenem albo zginąć. Nowy klip z Diuna: Część druga!


Źródło: joblo.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?