Batman Netflix
Batman Netflix

Netflix prezentuje nowości oraz ostatnie szanse! Śpieszcie się z oglądaniem!

Jak zwykle, pod koniec miesiąca, Netflix udostępnia zapowiedzi swoich nowych produkcji, a także tych na licencji. Niestety, jak mawiał klasyk – coś się kończy, a coś zaczyna. Udostępniono także listę produkcji, które żegnają się z Netflixem.

Jak wiemy – Netflix ma całkiem pokaźną bazę filmów i seriali. Nie tylko swoich oryginalnych, lecz także tych na licencji. Zaprezentowano nowy film z zapowiedziami na styczeń, więc co obejrzymy w styczniu?

Na pewno jedną z największych produkcji, jest premiera pierwszej części, czwartego sezonu Ozark (21 stycznia), dodatkowo zobaczymy takie seriale jak Zbuntowani, DOTA: Dragon’s Blood: Księga 2 oraz 3. sezon After Life. Oczywiście przedstawiono nam filmy oryginalne takie jak Matka/Android czy Monachium: W obliczu wojny. Co jeśli ktoś nie jest fanem produkcji oryginalnych Netflixa? W Nowy Rok może obejrzeć sobie kultowego Taksówkarza czy Power Rangers! Całość znajdziecie w filmiku poniżej:

Zobacz również: Wiedźmin – recenzja całego 2. sezonu serialu Netflixa!

Niestety, niedługo pożegnamy się z produkcjami na licencji. Te święta to ostatni dzwonek, by nadrobić takie hity jak trylogia Matrixa, Między słowami ze Scarlett Johansson, Family Guy czy V jak Vandetta. Fani Batmana również nie będą zbyt zachwyceni, gdyż zarówno Batman z 1989 roku jaki trylogia Nolana znikają z biblioteki Netflixa. Co ciekawe – w dużej mierze znikają produkcje Warner Bors., co za tym idzie? Możliwe, że w naszym kraju przymierza się do premiery HBO Max. Całość również możecie zobaczyć w filmiku poniżej:


Źródło: YouTube.com, Netflix/ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu “Batman – Początek”

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?