namor mcu marvel twarz avengers 5
namor mcu marvel twarz avengers 5

Namor z solową produkcją? Producent Marvela odpowiada

Druga odsłona Czarnej Pantery przyniosła nam całkiem sporo ciekawych elementów. Jednym z nich był bez wątpienia Namor, niejednoznaczny antagonista produkcji. Czy to mu da przepustkę do solowej przygody?

Niestety, ale przynajmniej na razie raczej nas to nie czeka. Czemu? Jak tłumaczy jeden z producentów Marvela Nate Moore, mamy tutaj powtórkę z przypadku Hulka. Namor także pochodzi ze stajni Universal Pictures i w związku z tym choć może pojawiać się w filmach Marvel Cinematic Universe, prawa nie obejmują solowego filmu.

namor

Kadr z zapowiedzi filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Zobacz również: Spider-Man Uniwersum 2 – Tom Holland wystąpi w sequelu? Producent ma dla nas odpowiedź

Opis filmu, obsada i data premiery filmu

W filmie Marvel Studios królowa Ramonda, Shuri, M’Baku, Okoye i wojowniczki Dora Milaje będą walczyć, by chronić własny naród przed interwencjami światowych mocarstw w następstwie śmierci króla T’Challi. Mieszkańcy Wakandy będą próbować zaakceptować ich nowy rozdział historii, natomiast bohaterowie zostaną zmuszeni, by połączyć siły i z pomocą najemniczki Nakii i Evereta Rossa i wykuć nową ścieżkę dla afrykańskiego królestwa. Film przedstawi Tenocha Huertę, który wystąpi jako Namor – król ukrytego podwodnego narodu. W sequelu wystąpią również Dominique ThorneMichaela CoelMabel Cadena i Alex Livanalli.

Zastępca redaktora naczelnego

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?