hunter schafer euforia Cuckoo
hunter schafer euforia Cuckoo

Mrożący krew w żyłach zwiastun filmu Cuckoo z gwiazdą Euforii w roli głównej

Na Euforię musimy jeszcze trochę poczekać, lecz fani Hunter Schafer wkrótce znów zobaczą ją na wielkim ekranie. Idzie Cuckoo, nowy horror, a oto jego mroczny zwiastun.

Euforia trafi do nas dopiero w 2025 roku, lecz fani Hunter Schafer już wkrótce zobaczą ją ponownie na wielkim ekranie. Mówimy ponownie, gdyż w 2023 wystąpił w prequelu Igrzysk Śmierci. Teraz wystąpi w głównej roli w nowym horrorze – Cuckoo, którego reżyserem jest Tilman Singer.

Cuckoo i jego oficjalny zwiastun

Film będzie miał swoją światową premierę na Berlinale pod koniec tego miesiąca, 16 lutego. Następnie zostanie pokazany na SXSW w Austin 14 marca 2024 r. Cuckoo będzie miał premierę kinową w USA od 3 maja, więc pewnie i też na całym świecie.

Więcej o horrorach przeczytasz na Movies Room:

O czym opowie Cuckoo?

Niechętnie 17-letnia Gretchen (Hunter Schafer) opuszcza swój amerykański dom, by zamieszkać z ojcem, który właśnie przeprowadził się do ośrodka w niemieckich Alpach ze swoją nową rodziną. Po przybyciu do ich przyszłego miejsca zamieszkania witają ich pan König, szef ojca, który niespodziewanie interesuje się niemym ojczymem Gretchen, Almą. W tym spokojnym rajskim miejscu wakacyjnym coś wydaje się być nie w porządku. Gretchen dręczą dziwne dźwięki i krwawe wizje, aż odkrywa szokujący sekret, który dotyczy także jej własnej rodziny.


Źródło: theplaylist.net / ilustracja wprowadzenia: fot. kadr z serialu Euforia

Redaktor prowadzący dział Newsy

Geek i audiofil. Magister z dziennikarstwa. Naczelny fan X-Men i Elizabeth Olsen. Ogląda w kółko Marvela i stare filmy. Do tego dużo marudzi i słucha muzyki z lat 80.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?