morbius
morbius

Morbius – zmiana daty premiery!

Sony przesunęło premierę filmu Morbius z powodu pandemii koronawirusa. Film z Jaredem Leto miał zadebiutować w marcu tego roku. Tak się jednak nie stanie.

Morbius, którego premiera ulegała już zmianom, otrzymał nową datę debiutu. Produkcja pojawi się w kinach 8 października 2021 roku.

Wyreżyserowany przez Daniela Espinosa film o superbohaterach koncentruje się na postaci Marvela, która staje się wampirem po próbie wyleczenia się z rzadkiej choroby krwi. Jared Leto wciela się w Michaela Morbiusa, a na planie towarzyszą mu tacy aktorzy jak Matt Smith, Jared Harris czy Tyrese Gibson.

Zobacz również: Kontynuacja Seksu w wielkim mieście potwierdzona!

Większość głównych filmów zaplanowanych na początek 2021 roku została już przesunięta z powodu pandemii. Jednak kilka z nich nadal utrzymuje swoje daty premier. Wśród nich jest np. Kopciuszek z Camilą Cabello. Możliwe, że film zadebiutuje jedynie na platformie streamingowej, a nie w kinach.


Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktorka współprowadząca działu publicystyka

Copywriterka, absolwentka filologii polskiej i publikowania cyfrowego i sieciowego na UWr. Miłośniczka dobrego jedzenia, podróży i platform streamingowych.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?