Morbius Spider-Man
Morbius Spider-Man

Morbius – Spider-Man pojawi się w scenie po napisach?

Niedawno pisaliśmy, że Spider-Man grany przez Tobey Maguire’a będzie miał krótkie cameo w filmie. Jak donosi teraz jeden ze “scooperów” na Twitterze… w filmie Morbius, może zabraknąć występu Pajęczaka.

MyTimeToShineHello poinformował nas dzisiaj o doprawdy zaskakującym fakcie. W nadchodzącym filmie Sony Pictures – Morbius – nie zobaczymy cameo Spider-Mana, ani tego granego przez Maguire’a, ani Garfielda, ani Hollanda. Na pocieszenie, użytkownik Twittera przekazał nam wiadomość o tym, że produkcja zawierać będzie jedną scenę po napisach. Być może w niej otrzymamy jakiegoś easter-egga nawiązującego do postaci Spider-Mana, ale samego Pajęczaka prawdopodobnie nie zobaczymy w filmie.

Przykładowo potwierdzenie TASM3 z Andrew Garfieldem, a może jednak występ Tobeya Maguire’a, z którym plakat widziany jest w filmie. Nie obstawiałbym pod żadnym względem cameo Toma Hollanda. Ma on odpocząć od roli Spider-Mana przed kolejną trylogią, więc jego pojawienie się w scenie po napisach nie miało by za dużo sensu.

Morbius

Rozwiązuj QUIZY i wygrywaj filmowe nagrody! Sprawdź Ligę Znawców Kina🏆

Wyreżyserowany przez Daniela Espinosa film Morbius koncentruje się na postaci Marvela, która staje się wampirem po próbie wyleczenia się z rzadkiej choroby krwi. Jared Leto wciela się w Michaela Morbiusa, a na planie towarzyszą mu tacy aktorzy jak Matt Smith, Jared Harris czy Tyrese Gibson.

Film trafi do kin 1 kwietnia 2022 roku.

Zobacz również: Kolejny wgląd na finałowy strój Spider-Mana granego przez Toma Hollanda!


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: Emergency Awesome, YouTube

Użytkownik

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?